Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Taahütü

Kuzey Kalite ve Yönetim Sistemleri Danışmanlık Halkla İlişkiler Reklam Turizm Ticaret Ltd (bundan sonra Kuzey danışmalık olarak yazılacaktır), Kullanıcıların gizlilik hakkına saygı göstermekte ve tamamen korunmasını amaçlamaktadır.

Kuzey Danışmanlık, Gizlilik ve Güvenlik Taahütünü, uygulamakta olduğu gizlilik ilkelerini sizlere tanıtmak ve sunduğunuz kişisel bilgilerinizin nasıl korunacağını sizlere bildirmek için hazırlamıştır.

1. Bu  Gizlilik ve Güvenlik Taahütü Bildirimi Kapsamı


Gizlilik ve Güvenlik Taahütü Kuzey Danışmalık Ltd.Şti ne ait olan "www.amatordenizcilik.com"  uzaktan eğitim sitesindeki yeralan tüm işlemler için geçerlidir.

2. Hangi bilgileri ne için Toplayacağız?
Bu Gizlilik ve Güvenlik Taahütü Bildirimi kişisel bilgileri, kişisel olmayan verilerin toplanmasını kapsar.
a- Kişisel bilgiler;
Sizin kimliğinizle, iletişiminizle ve satın alım yaptığınızda fatura süreçleri için bildirdiğiniz teslimat adresleriyle  ilişkili bilgilerdir. Kuzey danışmalık kişisel bilgileri, yanlızca süregelen ve talep ettiğiniz hizmetleri sizlere sunmak ve sizin ihtiyaçlarınızı ve ilgilerinizi daha iyi anlamak ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için kullanır.
Kişisel bilgilerinizi bize vermeyi seçtikten sonra, bunların yalnızca Kuzey danışmanlık ile olan  ilişkilerinizi düzenlemek için kullanılacağından emin olabilirsiniz.
Bize olan güveninizi koruyacağımızı taahüt ederiz.
 Kuzey danışmanlık, kişisel bilgilerinizi asla başkalarına satmamayı, kiralamamayı veya ödünç vermemeyi taahüt eder.
b- Kişisel olmayan bilgiler,
 Belirli bir kimlik ile ilişkili olmayan kullanım ve hizmetten yararlanma verileridir. Kuzey Danışmanlık, kişisel olmayan bilgileri, ziyaretçilerin www.amatordenizcilik.com uzaktan eğitim web sitesinin nasıl kullandığını değerlendirmek için toplar ve analiz eder.

3. Topladığımız Bilgilerinizi nasıl kullanacağız?
Kuzey danışmanlık kişisel bilgileri, Yanlızca sizin talep ve ihtiyaçlarınıza cevap vermek, ilgilerinizi  anlamak ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için kullanır.
Bilgilerinizi özellikle bir işlemi veya siparişi tamamlamanıza yardımcı olmak, sizinle iletişim kurmak, hizmet ve destek sağlamak, verilen hizmetler ve sağlanan faydalar hakkında sizi bilgilendirmek, yapılan promosyonları ve  www.amatordenizcilik.com web sayfalarını özelleştirmek için kullanır.
Kişisel olmayan veriler, www.amatordenizcilik.com uzaktan eğitim web sitesi kullanımı, performansı ve etkinliği hakkında rapor düzenlemek için bir araya toplanır. Bunlar, müşterilerin deneyimlerini, kullanımlarını ve site içeriğini geliştirmek için kullanılır.

4. Bilgilerinizi Kimlerle Paylaşacağız?
Kuzey danışmalık, kişisel bilgilerinizi asla başkalarına satmaz, kiralamaz veya ödünç vermez.

Ürün veya hizmet isteklerinizi yanıtlarken oluşabilecek durumlar haricinde ve izninizin olmadığı hiçbir durumda kuzey danışmanlık kişisel bilgilerinizi diğer şirketlerle paylaşmaz.
Bu gibi durumlarda bilgilerinizi gönderdiğinizde izniniz istenir.

5. Bilgilerinize Erişim ve Bilgilerin Doğruluğu
Kuzey danışmalık, kişisel bilgilerinizin doğru tutulmasını amaçlar. Müşteri verilerinin doğruluğunu sağlamak için teknolojiden, yönetim ilkelerinden ve yöntemlerinden yararlanmaktadır. Bunun için sizinle müşteri temsilcilerimiz iletişime geçer.
Tarafınızdan bildirilen tüm değişiklik ve iptal talepleri en kızsa sürede yerine getirilir.
Online erişebilme ve bilgilerinizi değiştirebilme olanağı dahil olmak üzere kendi bilgilerinize tam bir erişim sağlayacaktır.
Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak amacıyla verilerinize erişim için kullanıcı adı ve şifre gibi öğelerle kimlik doğrulamasına ilişkin gereken önlemler alınacaktır.

6. Bilgilerinizin Güvenliği
Kuzey danışmanlık, verdiğiniz bilgilerin korunmasını amaçlamaktadır. İzinsiz erişimi ve bilgilerin açıklanmasını önlemek ve verilerin doğruluğu ile doğru amaçla kullanımını sağlamak için Kuzey danışmalık, toplanılan bilgilerin korunmasına yönelik gerekli fiziki yöntemleri ve yönetim usullerini kullanmaktadır.

7. Bu Taahütteki Değişiklikler
Kuzey danışmanlık Gizlilik ve Güvenlik Taahütü koşullarında güncellemelerin olması durumunda, online ne tür bilgiler topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve seçeneklerinizin neler olduğunu her zaman bilebilmeniz için söz konusu değişiklikleri bu taahüte koyup değişiklik tarihini güncellemeyi taahüt eder..

Kuzey Kalite ve Yönetim Sistemleri Danışmanlık Halkla İlişkiler Reklam Turizm Ticaret Ltd.

© Copyright 2011, Kuzey Danşmanlık | Her Hakkı Saklıdır.          

www.amatordenizcilik.com bir Kuzey Danışmanlık Uzaktan Eğitim Hizmetidir. Tüm Hakları Saklıdır ve Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz.
Kuzey Kalite ve Yönetim Sistemleri Danışmanlık Halkla İlişkiler Reklam Turizm Ticaret Ltd. Şti. Adres: Hamidiye Mahallesi, Sevim Çalışkan Apt. 7/7 Mersin
Tel. : 0324 238 24 24 - Fax : 0 324 238 24 24 © Copyright 2011, Kuzey Danşmanlık | Her Hakkı Saklıdır.