Kurallar ve Koşullar

Kurallar ve Koşullar

KUZEY DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ (Bundan sonra AMATÖR DENİZCİLİK olarak anılacaktır) tarafından hazırlanan www.amatordenizcilik.com web sitesine hoş geldiniz.

Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerdiği bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallar ve koşullara tabidir. Bu web sitesini ve içerdiği hizmetleri kullanarak bu şartlar ile mutabık olduğunuzu ve aşağıdaki şartların sizin içinde bağlayıcı olduğunu peşinen teyit etmiş oluyorsunuz.

AMATÖR DENİZCİLİK, www.amatordenizcilik.com web sitesinde sağlanan hizmetlerde, ürünlerde, programlarda veya kullanım şartlarında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

1. HAKLAR
Bu sitede yer alan her türlü içerik, program ve eğitim materyalinin hakları AMATÖR DENİZCİLİK'e aittir.

2. WEB SİTESİNİN KULLANIMI
www.amatordenizcilik.com web sitesinde yer alan içerik, eğitim ve yazılım (materyal) kullanmanız, bu materyal den baskılar almanız aşağıdaki şartlara bağlıdır.

1. Bu sitede yer alan materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz, bilgilenmeniz veya diğer ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz.
2. Bu materyalden yapılan bütün alıntılarda AMATÖR DENİZCİLİK uygun bir şekilde kaynak olarak belirtilmeli ve bu alıntıların haklarının AMATÖR DENİZCİLİK’e ait olduğu belirtilmelidir.
3. Bu sitede yer alan materyali değiştirerek veya değiştirmeden kısmen veya tamamen sahiplenemezsiniz.
4. Bu web sitesinde yer alan materyali, daha öncesinde AMATÖR DENİZCİLİK'in yazılı iznini almaksızın, herhangi bir ticari amaçla veya yayınlama amacıyla kullanamaz veya kopyalayamazsınız.
5. AMATÖR DENİZCİLİK'in yazılı iznini almaksızın, "mirror" veya "frame" tekniğiyle bu web sitesinin herhangi bir kısmını başka bir alanda yayınlayamazsınız.
6. Bu web sitesine bir ara sayfa ile tekrar yönlendirme yaparak, splash sayfası sokarak veya diğer bir vasıtayla link yapamazsınız.

AMATÖR DENİZCİLİK bu şartlara uymayan veya diğer kullanıcıların haklarına tecavüz eden kullanıcıların www.amatordenizcilik.com web sitesine erişimini engelleme haklarını kendisinde saklı tutar.

3. KAYIT, KULLANICI HESAPLARI, ŞİFRELER VE GÜVENLİK
Bu web sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için bir hesap açmanız gerektiğinde kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak doldurmanız şarttır.

Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili kayıt formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmanız gerekmektedir.

Şifrenizi gizli tutmakta sorumluluk size aittir. Ayrıca, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden tamamıyla sorumlu olduğunuzu da bilmeniz ve peşinen kabul etmeniz gerekmektedir.

Şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda AMATÖR DENİZCİLİK'e hemen bilgilendirmeyi yapmanız gerekmektedir.

AMATÖR DENİZCİLİK hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından AMATÖR DENİZCİLİK veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.

4. ÜRÜN İADESİ
Bu siteden yapılan satın alma ile alıcı gerekli kullanımı sağlamış olur. Alıcı satıma konu olan bilgiyi bu biçimde elde ettiğinden bilginin geri iadesi ya da kullanımına elverişli olmadığını, ayıplı olduğunu ileri sürerek alım-satımdan cayamaz.

5. GARANTİ VE FERAGAT
AMATÖR DENİZCİLİK ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik, yazılım ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. Hizmet beliritlen süre içinde kullanılmalıdır. Süre aşımında uzatma, tekrar gibi taleplerde bulunulamaz.

AMATÖR DENİZCİLİK, hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.

6. BU WEB SİTESİNDE SAĞLANAN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİT MATERYAL
Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış materyaller, kaynak kodlu veya işletim formunda yazılımlar içerebilir.Tüm alıntılar KAYNAKÇA bölümünde yer alır.

www.amatordenizcilik.com bir Kuzey Danışmanlık Uzaktan Eğitim Hizmetidir. Tüm Hakları Saklıdır ve Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz.
Kuzey Kalite ve Yönetim Sistemleri Danışmanlık Halkla İlişkiler Reklam Turizm Ticaret Ltd. Şti. Adres: Hamidiye Mahallesi, Sevim Çalışkan Apt. 7/7 Mersin
Tel. : 0324 238 24 24 - Fax : 0 324 238 24 24 © Copyright 2011, Kuzey Danşmanlık | Her Hakkı Saklıdır.