Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANICI SÖZLEŞMESİ


Amacı:
Bu sözleşme Kuzey Kalite ve Yönetim Danışmanlık Halkla İlişkiler Reklam ve Turizm Tic. Ltd. Şti. (bundan sonra www.amatordenizcilik.com eğitim Sitesi olarak anılacaktır) ile sözleşmeyi okuyup kabul linkini tıklayan kişi (bundan sonra KULLANICI olarak anılacaktır) arasında aşağıda detayları açıklanan Online Uzaktan Eğitim Hizmeti için imzalanmıştır.

Son KULLANICI bu hizmet sözleşmesini  okuyup kabul ettikten sonra bu ürün kullanabilir ve/veya bu hizmetten yararlanabilir ve sadece bu anlaşmada geçen maddelerde belirtilmiş haklara sahiptir

Önemli!  Bu hizmeti ilk defa kullanmadan önce Hizmet Sözleşmesinin tamamını dikkatle okuyunuz. Son KULLANICI bu Hizmeti ilk kullanımından veya çalıştırmasından itibaren burada geçen anlaşma koşullarından haberdar kabul edilir. Bu metni okuduğu, anladığı ve buradaki koşullarla bağlı olduğunu kabul etmiş sayılır.
Bu hükümleri kabul etmemeniz halinde hizmetten yararlanamaz, izleyemez, dersleri takip edemez ve kullanamazsınız.
Bu koşullar dışındaki kullanım halleri telif haklarının ihlali olarak nitelendirilecektir.

Bu hizmetle ilgili tüm fikri ve sınai haklar www.amatordenizcilik.com eğitim Sitesi’ na ait olup, eserin izinsiz olarak kullanılması, çoğaltılması, yayılması, satışa sunulması ve benzeri durumlarda ilgili kişi veya kişiler hakkında hukuki ve cezai yaptırımlara başvurulacaktır.
 
KULLANICI Lisansı:
WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ’ nin içindeki sunumların, yazılımların, grafik KULLANICI arabirimlerinin, seslerin ve videoların son KULLANICI tarafından aşağıda belirtilen hükümlere uygun olarak kullanılmasını şart koşar:
Lisans hakkı, son KULLANICI’ ya münhasıran eserin kullanma hakkı sağlamaktadır. "Kullanım Hakkı", ürünün kullanılmasını, saklanmasını, yüklenmesini, çalıştırılmasını ve görüntülenmesini satın alındığı sürece içermektedir. Lisans hakkı tanınan son KULLANICI eserde değişiklik yapamaz, eseri çoğaltamaz, eseri yayamaz, başkalarının kullanımına sunamaz, eserden yararlanarak yeni bir eser oluşturamaz, eserin lisans ya da kontrol özelliklerinden herhangi birini devre dışı bırakamaz.
 
KULLANICI Hakları:
Bu ürün ister bireysel, ister kurumsal olarak satın alınmış olunsun, WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ tarafından tek bir gerçek kişi üzerine kaydedilir ve sadece o kişi tarafından belirtilen süre içinde kullanılabilir.
Ürün hakkında yeterli bilgiye ve sistem gereksinimlerine sahip olduğuna inanan KULLANICI, şifre ve KULLANICI adını almak üzere www.amatordenizcilik.com  adresine giriş yapar. Üye kaydını gerçekleştirir.  
Sisteme giriş yapan kullanıcı satın almak istediği eğitimi seçer, yönergeleri takip ederek ödeme işlemini gerçekleştirir ve eğitimi satın alır. Son  kullanıcı almış olduğu bu eğitimi belirtilen süre içinde takip eder. Bu hizmeti başkalarının kullanımına açamaz, kiraya veremez.

Kullanım Kısıtlamaları:
Sunumlar, görseller, metinler ve konuşmaların bütün telif hakları WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ’ne aittir. KULLANICI; sunumları, görselleri, metinleri ya da konuşmaları WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ’ nden izin almadan kullanamaz.
Ürünün toplu halde izinsiz gösterimleri veya kullanımı olduğu takdirde gösterimi yapan organizasyon, şirket veya kurum; faaliyete katılan her bir kişi için gerekli olan kullanım bedelini WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ’ ne ödemekle yükümlüdür. Söz konusu şifre bilgilerini veren ya da paylaşan KULLANICI doğacak olan hukuki ve cezai müeyyidelerden sorumludur.
Bu eğitimlerde veya içinden alınmış görsel malzemeyi, sunumları, sesleri, videoları ve ilgili olabilecek her türlü medyayı aynı veya alıntılanmış şekilde herhangi bir medya seklinde çoğaltmak, kopyalamak, yayınlamak ya da dağıtmak kesinlikle yasaktır.
 
Sözleşmenin Kabulü:
www.amatordenizcilik.com üyesi olmak istiyorsanız, önce üyelik formunu doldurmanız ve www.amatordenizcilik.com Eğitim Sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Kararınıza göre kayıt formunun altında bulunan "sözleşmeyi okudum kabul ediyorum" seçeneğini onaylamanız ve Üye ol butonuna basmanız kayıt işleminiz için yeterlidir.
Sözleşme Konusu:
www.amatordenizcilik.com’un sözleşmeyi onaylayan üyeye internet üzerinden amatör denizcilik eğitimini uzaktan eğitim şeklinde sağlamasıdır.
Sözleşme Bedeli ve Ödeme:
Sözleşme bedeli tüm vergiler dahil, www.amatordenizcilik.com’da yazılı olarak belirtilen paket eğitim programları ücretlidir. İnternet sahifesinde gösterilen şekilde gerekli işlemin tam olarak yapılması şarttır. Bu konuda üye tarafından yapılabilecek hatalar nedeni ile üyelikte ve ödemede çıkabilecek aksaklıklardan www.amatordenizcilik.com sorumlu değildir.
İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerin bedelleri üyenin kredi kartından otomatik olarak çekilir. Ödeme işlemi onaylandıktan sonra eğitimler kullanıma açılır.
.Üye İsterse www.amatordenizcilik.com'un banka hesabına eğitim bedelini yatırarak da eğitimleri satın alabilir. Bu durumda eğitim ücretin hesaba geçmesinin ardından 24 saat içerisinde kullanıma açılır. WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ indirim veya artırım ücret uygulamasını döneme göre değiştirme hakkına sahiptir.
Özel Hükümler:
a) Üye, sözleşme kapsamında kendisine daha önce başka üyelerce seçilmemiş bir KULLANICI adı ve şifre belirler. KULLANICI adı ve şifrenin seçimi, korunması tamamıyla üyenin sorumluluğundadır. Şifre sadece üye tarafından bilinir. Şifresini yanlış giren üye, şifremi unuttum bölümünden kendi e-mail adresine şifresinin gönderilmesini sağlayabilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla KULLANICI’nın sorumluluğundadır. www.amatordenizcilik.com şifresini yanlış kullananlardan doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
b) KULLANICI’nın üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için KULLANICI adını ve şifresini doğru girmesi gereklidir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanır. Üyenin faydalanacağı eğitimler, bedelini ödediği paketlere bağlı olarak giriş yaptıktan sonra üyeye gösterilecektir.
c) KULLANICI olma kişiseldir. Başkasına devredilemez ve kullandırılamaz.
d) KULLANICI, www.amatordenizcilik.com hizmetlerinden yararlandığı sırada, Üyelik formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı veya eksik olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini kabul eder. Üyeliğin devamı sürecinde WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ tarafından istenilen gerekli bilgiler KULLANICI tarafından eksiksiz ve doğru olarak WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ’ ne   vermekle yükümlüdür.
KULLANICI bilgilerinde ki adres, telefon vb.gibi her türlü değişikliklerde WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ’ ne bilgi vermek zorundadır.
e) KULLANICI, www.amatordenizcilik.com tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkının WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ na ait olduğunu, bu yazılımları, dokümanları ya da servisleri hiçbir şekilde izinsiz çoğaltıp dağıtmayacağını, yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
f) KULLANICI verilerinin, www.amatordenizcilik.com’un ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunması nedeni ile meydana gelebilecek zararlardan ötürü www.amatordenizcilik.com’un sorumlu olmayacağını kabul eder.
g) KULLANICI kurallara aykırı davrandığı takdirde www.amatordenizcilik.com gerekli müdahalelerde bulunma, üyeyi servis dışına çıkarma ve üyeliğe son verme hakkına sahip olduğunu kabul eder.
h) KULLANICI, hizmetin kullanımı ile ilgili internetten kaynaklanan sorunlardan WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ’ni sorumlu tutmayacağını kabul eder
i) KULLANICI site geneline zarar verecek veya www.amatordenizcilik.com’ u başka sitelerle davalık duruma getirecek zarar verici iş ve eylemlerde bulunmayacağını taahhüt eder. Bulunulduğu takdirde bundan doğacak zararlardan sorumlu olacaktır.
 
Uygulanacak Hükümler:
Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler ve bu sözleşmede hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları uygulanacaktır.


Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri:
İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Mersin Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
Copyright © 2008 WWW.AMATORDENİZCİLİK.COM EĞİTİM SİTESİ. Tüm hakları saklıdır.
Bu  Hizmet Sözleşmesi ya da online eğitim programlarıyla ilgili herhangi bir konuda bilgi almak için iletisim@amatordenizcilik.com  eposta adresine eposta gönderebilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum

www.amatordenizcilik.com bir Kuzey Danışmanlık Uzaktan Eğitim Hizmetidir. Tüm Hakları Saklıdır ve Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz.
Kuzey Kalite ve Yönetim Sistemleri Danışmanlık Halkla İlişkiler Reklam Turizm Ticaret Ltd. Şti. Adres: Hamidiye Mahallesi, Sevim Çalışkan Apt. 7/7 Mersin
Tel. : 0324 238 24 24 - Fax : 0 324 238 24 24 © Copyright 2011, Kuzey Danşmanlık | Her Hakkı Saklıdır.