Sitemizi Ziyaret Eden ve Eğitim Alan Şahıslara Yasal Uyarı

www.amatördenizcilik.com Uzaktan denizcilik Eğitim Portalımıza girdiğinizde Ve/veya üye olduğunuzda, Ders satın aldığınızda aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız:( Aşağıda yer alan şartları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz, üye olmayınız veya ders satın almayınız)

UYARILAR

www.amatördenizcilik.com internet sitesi  ADB ve KMT sınavlarına girmek isteyenlere ve deniz sevenlere eksik oldukları konularda uzaktan eğitim hizmeti vermektedir.

www.amatördenizcilik.com sitesinde yer alan eğitimlere katılmış olmak hiçbir şekilde ADB ve KMT belgesini alacağınızı garanti etmez. Yürürlükteki mevzuat hükümlerine göre yapılan sınav sonunda başarılı olanlara belgeleri  Denizcilik Müsteşarlığı tarafından verilmektedir.

www.amatördenizcilik.com sitesinde yer alan eğitimler; Yürürlükteki mevzuat hükümlerine göre ADF ve Denizcilik Müsteşarlığı tarafından yapılacak sınavlarda en iyi sonucu almanız için  hazırlanmış  ve  destek sağlayıcı ve  en iyi sonucu almanıza yardımcı olucu mahiyettedir.

www.amatördenizcilik.com  sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere daha sonrada  oluşacak hiçbir zarardan sitemiz sorumlu değildir.

www.amatördenizcilik.com site içeriğinin üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

www.amatördenizcilik.com sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez (D ibaresi veya indir ibaresi olan ders ve bilgiler hariç), postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

www.amatördenizcilik.com sitesinin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

www.amatördenizcilik.com sitesinde  yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir.


www.amatordenizcilik.com bir Kuzey Danışmanlık Uzaktan Eğitim Hizmetidir. Tüm Hakları Saklıdır ve Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz.
Kuzey Kalite ve Yönetim Sistemleri Danışmanlık Halkla İlişkiler Reklam Turizm Ticaret Ltd. Şti. Adres: Hamidiye Mahallesi, Sevim Çalışkan Apt. 7/7 Mersin
Tel. : 0324 238 24 24 - Fax : 0 324 238 24 24 © Copyright 2011, Kuzey Danşmanlık | Her Hakkı Saklıdır.